Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Darbinieku, amatpersonu atalgojums

LAURA KOVTUNA

Autors • 13.07.2021.

Burtu lielums

Periodā, kamēr dome pieņem lēmumu par jauna atlīdzības nolikuma apstiprināšanu, kaut kā ir jādzīvo, jo darbinieki joprojām ir darba attiecībās, 2. jūlija sēdē pauda pašvaldības izpilddirektora p. i Āris Vilšķērsts. Šī iemesla dēļ ticis rosināts, ka visu jaunā novada struktūru samaksas kārtību reglamentē līdzšinējo novadu nolikumi, līdz tiek pieņemts jauns.

Deputāts Andrejs Ceļapīters piezīmēja, ka tam vajadzētu attiekties arī uz domes vadību – priekšsēdētāju, viņa vietnieku un izpildvaras jeb apvienoto pārvalžu vadītāju atalgojumiem, par ko jau iepriekš, pretēji deputāta iebildumiem, tika pieņemts lēmums atalgojumu būtiski paaugstināt. – Tad noliekam maliņā iepriekšējo lēmumu un turpinām strādāt pēc esošajiem noteikumiem. Visi komplektā – gan darbinieki, gan politiskā vadība, gan izpildvara – sagaida jaunās atalgojuma sistēmas iezīmes,- rosināja Andrejs Ceļapīters.
Tikmēr deputāte Vita Robalte jau pie iepriekšējā jautājuma skatīšanas bija aktualizējusi nepieciešamību pārskatīt atalgojuma apmēru domes deputātiem, kuri neieņem algotu amatu pašvaldībā. Domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs uz to tika atbildējis, ka pagaidām paredzēts atstāt atalgojumu līdzšinējā apmērā, taču pie jaunā nolikuma izstrādes deputāti par to varēs diskutēt.
Domes deputāti ar vienu balsi pret" (Andrejs Ceļapīters) nolēma, ka Madonas novada pašvaldībā saistībā ar amatpersonu un darbinieku atlīdzību katrā attiecīgajā teritorijā tiek izmantoti līdzšinējie normatīvie akti.

14.07.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px