BĒRZAUNES pagasta pirmsskolas izglītības iestādē „Vārpiņa" arī vasaras periodā notiek aktīva darbošanās – to apmeklē puse no visiem bērnudārzā pierakstītajiem bērniem.
– Šobrīd mums darbojas viena apvienotā vasaras grupiņa, bet augustā tās būs divas. Kopumā mūsu bērnudārzā ir reģistrēti 74 bērni, no kuriem 25 līdz 30 bērniņi to apmeklē arī vasaras posmā. Ja nepieciešams, veidojam grafikus un darām to tā, lai ērti būtu gan vecākiem un bērniem, gan mūsu darbiniekiem, kuri, protams, tiek arī pie atvaļinājuma. Strādājam visu gadu un esam pieejami bērniem un viņu vecākiem jebkurā laikā, – stāsta Bērzaunes pagasta pirmsskolas izglītības iestādes „Vārpiņa" vadītāja Agrita Plāte.
Viņa piebilst, ka bērnudārza pakalpojumus var izmantot arī tie bērni, kuri maijā pirmsskolas izglītības iestādi pabeidza un septembrī uzsāks skolas gaitas.
– Mēs nekādā gadījumā neliedzam vecākiem izmantot mūsu piedāvātās iespējas. Viņi paši var brīvi izlemt, vai vest savus bērnus pie mums, vai palikt ar viņiem kopā mājās. Nepieciešamību izvēlēties vienu vai otru variantu vecāki izvērtē paši. Patlaban pie mums nāk viens bērniņš, kurš rudenī mācīsies skolā. Jāteic, ka vecāki samērā bieži izvēlas pavadīt laiku ar bērniem mājās, – norāda Agrita Plāte.
Jautāta par to, kādi drošības noteikumi jāievēro, pirmsskolas izglītības iestādes „Vārpiņa" vadītāja atbild: – Vecākiem, bērnus atvedot uz bērnudārzu un no tā aizvedot, ir jāvalkā sejas maska, savukārt nevakcinētajiem darbiniekiem regulāri jānodod siekalu testi.
9.07.2021.