– Saeimas koalīcijas partijas paudušas atbalstu naudas balvu izložu organizēšanai pret „Covid-19" vakcinētajiem iedzīvotājiem. Vai jūs atbalstāt šādu ieceri, un vai tas, jūsuprāt, veicinās vakcinācijas procesu? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Jekaterina no Madonas: – Varbūt vienu otru tas arī parosinās vakcinēties, bet es neitrāli uz to visu skatos. Ja kādam tas palīdzēs izšķirties – atliek tikai novēlēt, lai veicas! Bet manu lēmumu tas noteikti nevarētu ietekmēt.
Ivars no Madonas: – Man liekas, ka tas tautai ir pazemojoši, ja ar šādām metodēm jāveicina lietas, kas visiem ir nepieciešamas. Es katrā ziņā negatīvi vērtēju šādu pamudinājumu. Man žēl, ka mūsu valdība tik slikti domā par tautu. Mēs šodien dzīvojam šādā situācijā, un vienkārši ir jāvakcinējas.
Jevgēnija no Praulienas: – Dzirdēju to televīzijā. Šobrīd uz brītiņu esmu Latvijā, bet nu jau vairākus gadus dzīvoju Anglijā, un es brīnos, kāpēc Latvijā cilvēki ir tik neaktīvi, kāpēc viņi nevakcinējas. Anglijā viss notiek vienkāršāk – atnāk īsziņa telefonā, un cilvēks dodas un vakcinējas.
Oksana no Madonas: – Es pieļauju, ka tas varbūt arī varētu veicināt potēšanās aktivitāti, bet katrā ziņā tas nav pareizi. Pati esmu kovidu izslimojusi. Vīrs gribēja potēties, bet viņš pēc slimības jau vairākus mēnešus jūtas slikti.
Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE un
AGRIS VECKALNIŅŠ
7.07.2021.