2. un 3. jūlijā Ogrē notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-18 grupas jauniešiem un junioriem U-20 grupā. Madonas BJSS sportisti izcīnīja 3 zelta un 3 bronzas medaļas.
Par čempionāta uzvarētājām U-18 grupā kļuva Luīze Barkāne 3 kg lodes grūšanā ar jaunu personisko rekordu (PR) un sezonas labāko rezultātu Latvijā šīs vecuma grupas meitenēm – 13 m 39 cm.
U-20 grupā zelta medaļu izcīnīja Daniela Keita Lielupe 3000 m kavēkļu skrējienā (12.42,18) (PR) un Ērika Līna Rivseniece kārtslēkšanā ar rezultātu 2 m 60 cm.
Bronzas medaļu U-18 grupā ieguva Luīze Barkāne kārtslēkšanā, pieveicot 2 m 70 cm (PR), un Ralfs Rubenis 1,5 kg diska mešanā (39 m 43 cm), savukārt U-20 grupā bronzas medaļa Arvim Zepam 6 kg lodes grūšanā – 12 m 58 cm (PR).
Vēl jāuzteic sportisti, kuri iekļuva finālos un cīnījās par augstām vietām: Dāvis Gaiziņš (U-20) tāllēkšanā – 6,11 m un 4. vieta; Ērika Līna Rivseniece (U-20) trīssoļlēkšanā –
11,18 m, 4. vieta; Ralfs Rubenis (U-18) 5 kg lodes grūšanā – 13,19 m, 4. vieta. Undīne Baškevica (U18) augstlēkšanā ar rezultātu 1,55 m ierindojās 7. vietā, bet Renātei Tropai (U-18) trīssoļlēkšanā personiskais rekords 10,36 m un 8. vieta.
Apsveicam ar panākumiem gan sportistus, gan viņu trenerus (Aleksandrs un Anita Krauklīši, Arvis Strods, Valentīna un Andris Smoči)!
Pēc Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) statistiķa Andra Staģa informācijas izcīnītie 80 čempionu tituli pa 32 pilsētām, novadiem vai sporta klubiem tika sadalīti šādi:
13 – SS „Arkādija", 8 – Liepājas SSS, 5 – Cēsis un Carnikava, 4 – Valmiera, 3 – Madona, Lielvārde, Daugavpils, Jelgavas NSC un Aizkraukle, 2 – Limbaži/Salacgrīva, Preiļi, Kuldīga, Alūksne, Lāča SS, Jēkabpils, Ogre, 1 — Valka, Salaspils, Ventspils „Spars", Krāslava, Dagda, Jelgava, Kandava, Ludza, Saldus, Bauska, Balvi, Ķekava, Līvāni un Dobele.
ANITA KRAUKLĪTE,
Madonas BJSS vieglatlētikas trenere
7.07.2021.