Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Vai baudāt veselīgās zemenes?

Redakcija

Autors • 05.07.2021.

Burtu lielums

Ir dzirdēts, ka vasaras sezonā, lai paaugstinātu organisma imunitāti un nodrošinātu to ar nepieciešamajiem vitamīniem, cilvēkam ieteicams vidēji apēst 7-10 kg zemeņu. Vai jums sanāk šovasar baudīt zemenes, kas ir ne tikai veselīgas, bet arī gardas? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Nadīna no Praulienas: – Es savukārt esmu lasījusi, ka jāēd tas, ko organisms tajā brīdī prasa. Un šobrīd man tiešām ļoti gribas zemenes. Kaut cik jau pašiem dārzā ir izaudzis, bet lielākoties pērkam Latvijas zemenes.

Valda no Aiviekstes: – Jā, protams, kas tad tā par vasaru bez zemenēm! Zemenes ir jābauda un vitamīni jāuzņem. Tagad jau īstais zemeņu laiks, un Latvijā audzētās zemenes visur kur var nopirkt. Arī pie mums – Aiviekstē – ir zemeņu audzētāji.

Līga no Lauteres: – Zemeņu raža mums šogad bagātīga – spēj tik lasīt un ēst. Vārām zaptes, ēdam svaigas. Viss notiek. Katrā ziņā tie 7 vai 10 kg noteikti ir apēsti. Īsta zemeņu vasara!

Solomeja no Madonas: – Jā, sanāk nobaudīt. Pašai dārzā gan neaug, bet kaimiņi pacienā, tāpat tepat, pie „Konzuma", nopērku. Nu kilogramus piecus jau noteikti esmu apēdusi. Pat saldētavā ziemai esmu ielikusi.

Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE un
AGRIS VECKALNIŅŠ

6.07.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px