Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Ēdnīcas “Azaids” labie jaunumi

IVETA ŠMUGĀ

Autors • 05.07.2021.

Ēdnīcas “Azaids” labie jaunumi
Burtu lielums

Pēc valstī izsludinātā ārkārtējā situācijā pavadītā laika uzņēmēji pamazām sāk atgūties no piedzīvotajām grūtībām. Arī SIA „Venafro" ēdnīcas "Azaids" klientu ir vairāk, jo viņiem tagad ir iespēja ieturēt maltīti āra terasē pie galdiņiem. Arī burgeru cienītājiem jau kādu laiku piedāvājumā ir divu veidu burgeri – ar vistas un ar liellopa gaļu.

Madonieši jau būs pamanījuši, ka iecienītās SIA "Venafro" ēdnīcas "Azaids" teritorija ir piedzīvojusi pozitīvas pārmaiņas. Ir paplašināta un labiekārtota iebraukšanas teritorija, sakārtots laukums pie ēdnīcas, kurā izvietoti āra galdiņi. Tās ir uzņēmuma investīcijas darbības uzlabošanai.
– Ir jāpielāgojas, jo maija sākumā, kad valdība atļāva ēdinātājiem apkalpot klientus āra terasēs, mums āra galdiņu nebija, – sarunā uzsvēra SIA "Venafro" ēdnīcas "Azaids" vadītāja Iveta Zvirbule.
Viņa atklāja, ka āra galdiņi tika uzstādīti un pieejami nesen – kopš jūnija beigām.
Ārā izvietoti 6 galdiņi, kopā paredzot 36 vietas. Sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi klātienē ārtelpās pieejami jebkuram apmeklētājam.
Tagad visi pusdienotāji, kas vēlas, var apsēsties pie kāda no āra galdiņiem, nesteidzīgi paēst.
Ieceres saistās arī ar dekoratīvo stādījumu ierīkošanu, kas terasi atdalītu no ceļa.
Mazinoties "Covid-19" izplatībai un turpinot pakāpeniski mazināt pulcēšanās un pārvietošanās ierobežojumus, vakcinētām un pārslimojošām personām, kā arī personām, kas var uzrādīt negatīva "Covid-19" testa sertifikātu, kā arī šīs personas pavadošajiem bērniem līdz 11 gadu (ieskaitot) vecumam bez testiem no15. jūnija pieejami sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumi iekštelpās.
Kad jautāju Ivetai Zvierbulei, kā klienti izvēlas ieturēt ēdienreizes – iekštelpās, pie āra galdiņiem vai ņemot ēdienu līdzi iepakojumā -, viņa atbildēja: – Diemžēl no paradumiem, kas radās pandēmijas laikā, tik viegli netiekam vaļā. Liela daļa joprojām izvēlas ēdienu līdzņemšanai, ir, kas paēd pie āra galdiņiem. Iekštelpās pusdieno ļoti maz, jo vēl ir liels sajukums – nav sertifikāta, ko uzrādīt, daudzi nesaprot, kāpēc un kas ir vajadzīgs, kā tikt pie sertifikāta vakcinētajiem vai pārslimojušajiem.

6.07.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px