Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Jautājam domas par jaunā novada nākotni

Redakcija

Autors • 29.06.2021.

Burtu lielums

Jau rīt, 1. jūlijā, notiks pirmās jaunizveidoto novadu domju sēdes. – Kādas ir jūsu domas par jauno novadu nākotni? – vakar jautājām sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Ēriks: – Es atbalstu lielāku novadu izveidošanu. Cerams, ka jaunievēlētā Madonas novada dome strādās cilvēku labā, veicinās uzņēmējdarbību un jaunu darbavietu veidošanu.

Madoniete Ilze: – Nevajadzēja veikt jau iepriekšējo reformu, jo tā neko labu nedeva. Otrs – par Varakļāniem. Es paskatījos arī raidījumu „Province". Man vienkārši bija žēl Māra Justa. Palika iespaids, ka viņš ir gandrīz vai vienīgais, kurš vēlas, lai Varakļānus apvienotu ar Madonas novadu. Tas bija tik uzkrītoši, ka nepalika šaubas, ka raidījums ir speciāli sarīkots. Parasti jau uzklausa vienu un otru pusi, bet šoreiz tika ignorēts aptaujas vairākuma viedoklis. Tādā gadījumā – kāpēc šādu aptauju lika organizēt un faktiski cilvēkus muļķot?

Ainārs no Strenčiem: – Dzīvosim – redzēsim. Domāju, lielas atšķirības nebūs, kaut gan tagad Strenči būs lielajā Valmieras novadā, bet gan jau būs labi.

Madonietis Mārtiņš: – Lai lielajā novadā ir labāk nekā bija, un man ir arī tāda ticība, ka tiešām tā būs. Es vienmēr esmu atbalstījis tagadējo domes priekšsēdētāju Agri Lungeviču un vēlu: lai viņam viss izdodas vēl labāk nekā līdz šim.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ

30.06.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px