– Vai jums informācijas ir bijis pietiekami, lai izdarītu savu izvēli vēlēšanās? – vēlēšanu dienā jautājām Kusā sastaptajiem cilvēkiem.
Vladimirs: – Informācijas varēja būt arī vairāk. Piemēram, es nupat nāku no pagasta pārvaldes ēkas, kur daudzus gadus ir notikušas vēlēšanas, bet izrādījās, ka šoreiz iecirknis ir Kusas pamatskolā. Vēl arī domāju, par ko balsot, bet par to, ka vēlēšanās jāpiedalās, gan nešaubījos ne mirkli.
Daina: – Sarakstos ir ļoti daudz spilgtu personību, līdz ar to arī ļoti grūta izvēle. Visforšāk jau būtu, ja personālijas varētu izvēlēties no katra saraksta, bet nu izvēle ir izdarīta, un ceru, ka nebūšu kļūdījusies.
Ilze: – Nākot uz iecirkni, protams, jau zināju, par ko balsošu. Arī informācijas bija pietiekami. Jaunajai domei novēlu turpināt iesākto un sākt jaunu ambiciozu projektu īstenošanu.
Laura: – Izvēli izdarīt nebija grūti, jo diezgan skaidri zinu, ko vēlētos Madonas novadā, kas man kā jaunam cilvēkam būtu svarīgi. Vērtēju deputātu kandidātus, interesējos, ko katrs piedāvā savās programmās, un izdarīju secinājumus. Lai ievēlētie deputāti tiešām strādā cilvēku labā, mazāk savās interesēs, lai mazāk ir savstarpējās nomelnošanas un sevis celšanas saulītē! Sevi saulītē vislabāk jau var celt ar darbiem, nevis otra nolikšanu.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
08.06.2021.