– Kāda ir jūsu prognoze, vai Latvijas hokeja izlasei izdosies uzvarēt Vācijas izlasi un iekļūt pasaules hokeja čempionāta ceturtdaļfinālā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Anna no Kraukļiem: – Hokeju es neskatos, bet, protams, Latvijas hokeja izlasei varu tikai novēlēt – lai turas, uzvar un iekļūst ceturtdaļfinālā, it īpaši ņemot vērā, ka tas notiek Rīgā. Šī spēle būs jau jāpaskatās.
Madonietis Pēteris: – Kādreiz es pats spēlēju hokeju, bet tagad tam īpaši nesekoju. To, ka pasaules hokeja čempionāts notiek Rīgā, zinu. Taču domāju, ka šajā pandēmijas laikā to nevajadzēja rīkot. Neizpratni raisa arī lielās biļešu cenas, kas no 1. jūnija tiek piedāvātas skatītājiem. Bet mūsējiem varu tikai novēlēt – lai veicas!
Kalvis no Sauleskalna: – Tam, kas notiek šāgada čempionātā Rīgā, sekoju minimāli. Domāju, ka mūsējie Vāciju neuzvarēs. Nav jau pirmā reize, kad šī izlase pārvelk strīpu Latvijas tālākai dalībai. Kanādiešus varam uzvarēt reizi desmitgadē vai 100 gados, bet pret tādām komandām kā Vācija paklūpam. Turklāt vāciešiem ir laba komanda.
Ļaudonietis Imants: – Cerēsim, ka Latvijas hokeja izlasei izdosies tikt ceturtdaļfinālā, bet visādi var gadīties. Mūsējie spēcīgās izlases uzvar, bet tai pašā laikā citām, ne tik stiprām – zaudē. Katrā ziņā cerības ir, tāpēc – turēsim īkšķus!
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
02.06.2021.