Piektdien, 21. maijā, Rīgā sāksies pasaules čempionāts hokejā. – Vai jūs sekosit pasaules hokeja čempionāta norisei? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Aivars no Stalīdzā-niem: – Hokejs interesē, bet pavasarī laukos jau nav laika to skatīties. Esmu hokeja fans ar stāžu. Diemžēl Latvijas izlasei neredzu izaugsmes iespējas. Mainās spēlētāji, bet ne spēles taktika, ne arī tehnika nemainās. Nav tā, kā zviedri, kas pa laukumu slido krustu šķērsu un met golus, ka prieks. Manuprāt, mūsējiem būs krietni jāpacīnās, lai saglabātu vietu pasaules hokeja elitē. Mana prognoze – 50 uz 50.
Madoniete Marina: – Mēs ģimenē hokeju neskatāmies. Nav tik daudz laika, bet ziņās, protams, pasekojam, kā mūsējiem ir veicies. Nav arī ne vainas, ka šāds pasaules mēroga forums notiks Rīgā. Žēl vienīgi, ka bez skatītājiem, jo Latvijā jau ir ļoti daudz hokeja fanu.
Madoniete Māra: – Hokejs nav mans sporta veids, tas mani neinteresē. Ja jūs jautātu par biatlonu vai volejbolu, tad gan es paustu savu sajūsmu. Pašu čempionāta norisi Rīgā gan vērtēju pozitīvi.
Māris no Lubānas: – Lai tikai spēlē, cīnās ar visu atdevi un sagādā prieku hokeja faniem! Es gan tam līdzi nesekošu, jo hokejs mani īsti neinteresē, bet, protams, tas, ka pasaules hokeja čempionāts notiek Latvijā, ir labi.
Viedokļus publicēšanai sagatavoja
ŽEŅA KOZLOVA
19.05.2021.