Valdības kuģis kārtējo reizi sašūpojies. – Vai, jūsuprāt, valdība ir pietiekami stabila un Krišjānim Kariņam jāturpina to vadīt? – vakar jautājām sastaptajiem cilvēkiem.
Malda no Gulbenes: – Manuprāt, Krišjānim Kariņam nav nekādas vainas un valdību viņš var vadīt arī turpmāk. Daudz jau atkarīgs no padotajiem jeb ministriem. Vienīgi varētu būt stingrāks. Arī mūsu Gulbenes novadā vajadzētu stingrāku pašvaldības vadītāju.
Madoniete Spodra: – Man Kariņa ir nedaudz žēl. Es uzskatu, ka viņš ir ļoti saprātīgs, zinošs, inteliģents vadītājs. Varbūt kaut kur arī kļūdās, bet citi kļūdas pieļauj vēl vairāk. Dažreiz mani pārņem vēlēšanās piezvanīt un pajautāt – ko jūs tur darāt, un paust atbalstu Kariņam.
Madoniete Liene: – Šķiet, ka kaut kas īsti nav tā, kā vajag. Vajadzētu būt izlēmīgākiem. Arī ierobežojumiem vajadzētu būt ar kaut kādu jēgu. Taču valdības maiņa neko nemainīs. Vienīgi, ja to veidotu jauni cilvēki ar atbilstošu izglītību un citādu domāšanu. Kaut gan Latvijā diez vai vispār var ko mainīt. Mums parādi ir jau tik lieli, ka tos maksās mūsu bērni un mazbērni.
Mārīte no Aizpurves: – Valdība un premjers strādā. Arī noteiktie ierobežojumi nav bez pamata. Vajag tikai tos ievērot, vairāk piesargāties un katram ņemt vērā epidemiologu ieteikumus. Valdības maiņa neko nedos, būs citi vēži, bet tai pašā kulītē.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
12.05.2021.