LIEZĒRES pagasta jauniešu centrā pašlaik ir klusāks un mierīgāks periods.
– Šobrīd, kad vēl norit aktīvs mācību darbs, saprotams, ka bērni vairāk uzmanības velta tieši mācībām, tāpat ir noguruši no attālinātā mācību procesa. Laiks, kas tiek pavadīts pie viedierīcēm, ir ilgs, tāpēc arī jauniešu centrā nepiedāvāju daudz aktivitāšu. Pašlaik ir īpaši jāpiedomā, kā bērniem un jauniešiem kļūt aktīvākiem, izmantot iespējas, iesaistīties. Jau patlaban esam organizējuši fotoorientēšanās sacensības, tagad šādu aktivitāti plāno arī paši centra apmeklētāji. Iestājoties siltākam laikam, jaunieši sarosās un vairāk laika pavada ārpus telpām. Kad noslēgsies mācību gads, tiksimies biežāk un aktīvāk organizēsim pasākumus un citas aktivitātes. Protams, viss būs ārpus telpām – pārgājieni, sportiskas sacensības. Centru labprāt apmeklēja dažāda vecuma bērni, sākot no pirmās klases, līdz ar to jāapdomā aktivitātes, kas būtu saistošas dažāda vecuma interesentiem. Pagasts ir liels, bērni un jaunieši dzīvo dažādās pagasta vietās, jādomā, kā viņus iesaistīt pasākumos. Kad visi mācījās klātienē, bērni pēc stundām nāca uz centru, šobrīd katrs ir savās mājās, tāpat būs arī vasarā, tāpēc jārūpējas, lai visi varētu piedalīties centra ikdienas dzīvē un aktivitātēs, – pastāsta Liezēres pagasta jaunatnes lietu darbiniece Kristīne Krūgaļauža-Lielbārde. – Tikko noslēdzās vēl viena aktivitāte – centra logo veidošanas konkurss. Darbiņi ir iesūtīti, tiksimies, lai tos apspriestu un izvēlētos atbilstošāko mūsu centram. Tā būs mūsu, bērnu un jauniešu centra, identitāte. Pēc tam noteikti domāsim arī par centra nosaukumu.
11.05.2021.