Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Vai vakcinācijas avīze ir nepieciešama?

Redakcija

Autors • 26.04.2021.

Burtu lielums

Pagājušajā nedēļā tika lemts par vakcinācijas avīzes izdošanu. – Jūsuprāt, šāda avīze varētu veicināt vakcinēšanos? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Indra no Aronas pagasta: – Lai jau izdod. Man nav nekas pret to, ka cilvēki saņem šādu avīzi savā pastkastītē. Pašai gan ir dažādas veselības problēmas, un esmu izvēlējusies nevakcinēties.

Ina no Madonas: – Jā, labprāt saņemtu šādu avīzi savā pastkastītē. Vēlētos tajā izlasīt kaut ko vairāk par to, kādas blaknes izraisa katra konkrētā vakcīna. Gribētos, lai cilvēkiem vairāk piedāvā arī citas vakcīnas, ne tikai „AstraZeneca", – piemēram, „Moderna". Es arī dabūju pirmo „AstraZeneca" vakcīnu, pēc kuras bija augsta temperatūra.

Dzintra no Dzelzavas pagasta: – Nē, nedomāju, ka tas šo procesu veicinās. Viss jau ir atkarīgs no paša cilvēka – ja viņš ir nolēmis nevakcinēties, tad arī avīze nespēs šo lēmumu mainīt. Pati gan esmu nolēmusi vakcinēties. Jāstrādā sabiedrībā, un tad jau citādi nevar, arī pašai jābūt drošībai.

Maija no Madonas: – Es domāju, ka no tādas avīzes nekāda labuma nebūs. Tā ir lieka naudas tērēšana. Manuprāt, cilvēki patlaban jau diezgan aktīvi vakcinējas. Arī pati esmu jau vakcinēta ar „AstraZeneca". Drīz jau būs kārta otrajai potei.
Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE un
AGRIS VECKALNIŅŠ
27.04.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px