– Vai jūs zināt, ka no 1. jūnija tiek plānots, ka vilciens līdz Madonai kursēs katru dienu, bet piektdienās, sestdienās un svētdienās – pat līdz Gulbenei? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Dzelzaviete Jūlija: – Tas man ir jaunums, bet, protams, tā ir laba ziņa. Ja vilciens kursēs katru dienu, arī braucēju būs vairāk. Arī es varbūt savu reizi uz Rīgu aizbraukšu ar vilcienu. Kādreiz bez vilciena satiksmes dzīvi nemaz nevarējām iedomāties. Turklāt ir cilvēki, kuriem autobusos paliek slikti.
Madoniete Rita: – Tas ir ļoti labi, ja vilciena satiksme tiks atjaunota katru dienu. Savulaik tādi līdzekļi tika ieguldīti, lai dzelzceļu uzbūvētu, bet tagad tik daudzus gadus tas tiek maz izmantots. Vispār jau ir jāiet atpakaļ uz normālu dzīvi.
Madoniete Ilze: – Tas vienkārši ir brīnišķīgi, un par to ir prieks. Varēšu atcerēties savu jaunību, kā tas bija kādreiz, kad braucām ar vilcienu. Domāju, ka par to, ka vilciens kursēs katru dienu, ir priecīgi visi. Tas savā ziņā ir negaidīts, toties ļoti patīkams pārsteigums.
Madoniete Liene: – Es to uzzinu no jums, bet, manuprāt, tas būs tikai normāli, ja tiks nodrošināta vilciena satiksme katru dienu. Tā tiešām ir laba ziņa. Es atceros tos laikus, kad gāja divi sastāvi un pasažieru pārpildīti bija 14 vagoni. Katrā ziņā braucēju bija daudz.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
21.04.2021.