Pagājušās nedēļas nogalē vairākos lielajos vakcinēšanas centros iedzīvotāji izmantoja iespēju potēties pret „Covid-19", stāvot „dzīvajās rindās". – Vai, jūsuprāt, vispirms tomēr vajadzētu vakcinēt prioritārās grupas vai līdztekus veidot arī „dzīvās rindas"? Varbūt arī Madonā vajadzētu ātrāk sākt darboties vakcinācijas centram, ja vakcīnu pietiktu? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Staņislavs no Ērgļiem:
– To jau sen vajadzēja darīt. Tad būtu daudz lielāks procents vakcinēto. Tikai, protams, organizācija neatbilst. Pats jau pirmo reizi esmu novakcinējies. Manuprāt, centrs Madonas sporta hallē būtu mazliet par lielu Madonas novadam.
Līgija no Kalsnavas: – Es pati izmantoju šo iespēju un vakcinējos Daugavpilī. Rindā stāvēju nepilnu stundu. Bet uzskatu, ka vispirms tomēr jāvakcinē prioritārās grupas. Protams, ja ir vakcīnas, varētu sākt vakcinēt arī Madonas vakcinēšanas centrā.
Skaidra no Madonas: – Jā, dzirdēju par „dzīvajām rindām". Manuprāt, tie, kuriem vajag, nepotējas, tāpēc arī palaida šo „dzīvo rindu". Būtībā jau tomēr vajadzēja prioritārās grupas vispirms vakcinēt. Es arī ilgi gaidīju savu kārtu. 8. aprīlī beidzot sapotēja. Par centru runājot, pēc manām domām, ja var sapotēt visus gribētājus Madonas slimnīcā un pie ģimenes ārstiem, kam tad centrs vajadzīgs.
Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE un
AGRIS VECKALNIŅŠ
20.04.2021.