Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Vakcinēt prioritārās grupas vai pēc “dzīvās rindas”?

Redakcija

Autors • 19.04.2021.

Burtu lielums

Pagājušās nedēļas nogalē vairākos lielajos vakcinēšanas centros iedzīvotāji izmantoja iespēju potēties pret „Covid-19", stāvot „dzīvajās rindās". – Vai, jūsuprāt, vispirms tomēr vajadzētu vakcinēt prioritārās grupas vai līdztekus veidot arī „dzīvās rindas"? Varbūt arī Madonā vajadzētu ātrāk sākt darboties vakcinācijas centram, ja vakcīnu pietiktu? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Staņislavs no Ērgļiem:
– To jau sen vajadzēja darīt. Tad būtu daudz lielāks procents vakcinēto. Tikai, protams, organizācija neatbilst. Pats jau pirmo reizi esmu novakcinējies. Manuprāt, centrs Madonas sporta hallē būtu mazliet par lielu Madonas novadam.

Līgija no Kalsnavas: – Es pati izmantoju šo iespēju un vakcinējos Daugavpilī. Rindā stāvēju nepilnu stundu. Bet uzskatu, ka vispirms tomēr jāvakcinē prioritārās grupas. Protams, ja ir vakcīnas, varētu sākt vakcinēt arī Madonas vakcinēšanas centrā.

Skaidra no Madonas: – Jā, dzirdēju par „dzīvajām rindām". Manuprāt, tie, kuriem vajag, nepotējas, tāpēc arī palaida šo „dzīvo rindu". Būtībā jau tomēr vajadzēja prioritārās grupas vispirms vakcinēt. Es arī ilgi gaidīju savu kārtu. 8. aprīlī beidzot sapotēja. Par centru runājot, pēc manām domām, ja var sapotēt visus gribētājus Madonas slimnīcā un pie ģimenes ārstiem, kam tad centrs vajadzīgs.
Viedokļus uzklausīja
BAIBA MIGLONE un
AGRIS VECKALNIŅŠ
20.04.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px