"Olimpiskais mēnesis 2021" sāksies LOK dzimšanas dienā 23. aprīlī un noslēgsies ar iecienīto Vislatvijas vingrojumu 21. maijā. Sporta un veselību veicinošās aktivitātes tiks izvērstas mēneša garumā. Olimpiskā mēneša sauklis un oficiālais tēmturis sociālajos tīklos tradicionāli ir "Mēs esam #SPORTIŅĀ".
– Šogad esam izlēmuši organizēt Olimpisko mēnesi pavasarī par godu Latvijas Olimpiskās komitejas dzimšanas dienai, aicinot iekļaut katra cilvēka dienaskārtībā kustību un sportošanu svaigā gaisā. Šoreiz Olimpiskā mēneša tradicionālajām aktivitātēm (kopā vingrošana, sporta veidu iepazīšana videostāstu sērijā "Olimpiskais detektīvs", tiešsaistes treniņi sociālajos tīklos) pievienojas 11 olimpisko pārgājienu maršruti, ko esam izstrādājuši kopā ar savu ilggadējo partneri akciju sabiedrību "Latvijas valsts meži". Šos pārgājienu maršrutus veidoja mūsu olimpieši kopā ar labākajiem Latvijas mežu ekspertiem, aicinot novērtēt sportiskās aktivitātes dabā, – par "Olimpisko mēnesi 2021" stāsta LOK prezidents Žoržs Tikmers.
"Olimpisko mēnesi 2021" un "Olimpisko dienu 2021" atbalsta Latvijas Olimpiskās komitejas institucionālie partneri: AS "Latvijas valsts meži" un SOK Olimpiskā Solidaritāte; LOK Zelta partneri – mazumtirdzniecības tīkls "Rimi Latvia" un AS "LNK Industries"; pasākuma partneris – AS "Swedbank"; LOK informatīvie partneri – SIA "Izdevniecība Rīgas Viļņi" un AS "Radio SWH".
13.04.2021.