Aizvadītajā nedēļā laikraksta „Stars" redakcijā tika saņemts tālruņa zvans no manāmi satrauktas madonietes, kura vēlējās padalīties ar piedzīvoto veikalā „Maxima XX".
– Trešdien ap pusdienlaiku iepirkos lielajā „Maximā". Neilgi pēc ieiešanas veikalā atskanēja trauksmes signalizācija. Biju izbrīnīta, ka neviens nereaģēja – ne apmeklētāji, ne personāls. Manuprāt, tā ir ļoti nopietna lieta, zinot, kādi gadījumi ir bijuši iepriekš, kad nostrādā signalizācija, bet neviens nereaģē. Manā skatījumā, pat, ja trauksmes signalizācijas ieslēgšanai nebija nopietna pamata vai varbūt tās bija kādas mācības, tomēr apmeklētājiem vajadzēja paziņot iemeslus, kāpēc tā atgadījies un kā vajadzētu reaģēt, – savu viedokli pauda madoniete.
Sazinoties ar „Maxima Latvija" komunikācijas vadītāju Lieni Dupati-Uguli, viņa skaidroja: – Klientu un darbinieku drošība ir uzņēmuma „Maxima Latvija" prioritāte Nr. 1, tāpēc ļoti atbildīgi izturamies pret jebkuru nestandarta situāciju. Gadījumā, ja noskan ugunsdrošības trauksme, nekavējoties tiek veikta cilvēku evakuācija un tikai pēc tam skaidroti trauksmes iedarbošanās iemesli. Ja ir konstatētas ugunsgrēka pazīmes, tiek iesaistīts arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests. Veikals darbu atsāk tikai pēc trauksmes noskanēšanas iemesla noskaidrošanas. Šajā gadījumā trauksmes signāls skanēja 10 sekundes un iemesls tika noskaidrots nekavējoties – atverot rampas vārtus, no vēja tika sacelti putekļi noliktavas telpās, kas izraisīja trauksmes signalizācijas izteikti jutīgā sensora aktivizāciju.
30.03.2021.