Domes februāra sēdē Madonas novada pašvaldība lēma piešķirt finansējumu piemaksām Madonas novada pašvaldības izglītības iestādēs (PII) pirmsskolas izglītības pakāpē nodarbinātajiem darbiniekiem un Dzelzavas speciālās pamatskolas darbiniekiem.
Saskaņā ar Ministru kabineta rīkojumu Nr. 56 Izglītības un zinātnes ministrija ir veikusi finanšu līdzekļu pārskaitīšanu Madonas novada pašvaldībai 76 082 eiro apmērā, kas paredzēti vienreizējas piemaksas piešķiršanai par darbu klātienē „Covid-19" pandēmijas laikā: PII un speciālās izglītības iestāžu pedagogiem (tai skaitā pedagogu palīgiem) un personām, kuras sniedz aukles pakalpojumus PII un speciālās izglītības iestādēs (auklēm, skolotāja palīgiem) par slodzi.
Ņemot vērā amata vienību skaitu izglītības iestādēs, kurām paredzētas vienreizējas piemaksas par darbu klātienē „Covid-19" pandēmijas laikā, pašvaldības izglītības un finanšu nodaļa tika izstrādājušas piešķirto finanšu līdzekļu sadales projektu, par vienu slodzi paredzot piemaksu nedaudz zem 300 eiro, ieskaitot darba devēja valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas. Madonas novada pašvaldības dome nolēma trūkstošo daļu līdz 300 eiro kompensēt no Madonas novada pašvaldības budžeta.
23.03.2021.