15. martā Madonas slimnīca atzīmēja 90 gadu jubileju.
– Ko jūs novēlētu mūsu mediķiem, visiem Madonas slimnīcas darbiniekiem šajos svētkos? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem
Sarmīte no Pļaviņu novada: – Šobrīd noteikti jāvēl gara izturība, iekšējs spēks un veiksme! Mums visiem noteikti ir jāiztur! Un, protams, paldies mediķiem par darbu! Šad tad arī es izmantoju Madonas slimnīcas pakalpojumus, pie tam biežāk izvēlos Madonu nekā Jēkabpili.
Pēteris no Gulbenes: – Es domāju, ka Madonas slimnīcā ir ļoti labs kolektīvs. Paldies, ka Madonas mediķi bieži palīdz arī kaimiņiem. Arī Madonas slimnīcas vadītājs Artis Stuburs nāk no Gulbenes. Man ļoti labas atmiņas ir arī par dakteri Stradiņu, kas mammai veica ceļgala operāciju. Katrā ziņā esmu priecīgs, ka mums tuvu ir tik mūsdienīga slimnīca.
Madoniete Marija: – Es pašiem mediķiem novēlu veselību un, protams, izturību un vēlreiz izturību! Paldies Dievam, izmantot Madonas slimnīcas pakalpojumus beidzamajā laikā nav bijis vajadzības, bet, cik ir sanācis, ar ārstu sniegto palīdzību esmu ļoti apmierināta.
Madonietis Ēriks: – Lai mediķiem, visiem slimnīcas darbiniekiem veicas! Arī pašam ir bijusi saskare ar ārstu sniegto palīdzību. Esmu izmantojis Madonas slimnīcas sniegtos pakalpojumus un esmu ļoti apmierināts.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
17.03.2021.