Obersdorfā, kur norisinājās pasaules čempionāts distanču slēpošanā, pirmo reizi bija iespēja redzēt Latvijas komandu stafetē. Turklāt 4 × 10 km stafetē Latvijas kvartetu veidoja madonieši – Raimo Vīgants, Indulis Bikše, Niks Saulītis un Lauris Kaparkalējs.
4 × 10 km stafetē bija pieteiktas 18 valstu komandas. Abi mūsu stiprākie – Raimo Vīgants un Indulis Bikše – slēpoja stafetes pirmajos divos posmos, jo citādi varētu arī netikt līdz startēšanai. Kā vēsta eksperti, "pirmo reizi stafetē debitējusī Latvijas komanda atzīstami cīnījās, bet trešajā posmā tika noķerta par apli, taču 18 izlašu konkurencē spēja apsteigt trīs un ieņemt plānoto 15. vietu.
Kā portālā www.infoski raksta Ivars Bācis, Raimo Vīgants ļoti labi turējās līdzi vadošajiem. Ātri slēpojošajam Červotkinam viņš piekāpās ap pusotru minūti, bet no pamatgrupas atpalika tikai 45 sekundes, nododot stafeti 14. vietā tikai vienu sekundi aiz igauņiem. Indulis Bikše pirmo pusotru kilometru nobrauca pat vienādi ar līderi Jakimuškinu, bet turpinājumā madonieša temps kritās, taču stabila 14. vieta tika saglabāta, no līderiem atpaliekot nepilnas četrarpus minūtes, bet vairāk nekā pusotru minūti esot priekšā poļiem. Tajā brīdī bija skaidrs, ka trešais posms būs mums pēdējais un Laurim Kaparkalējam nesanāks doties trasē. Pēdējā gada juniors Niks Saulītis noturējās sešus kilometrus, pirms tam jau pēc 4 km palaižot priekšā poļus. Tādējādi Latvijai pirmajā reizē stafetē labs sniegums un plānotā 15. vieta, jo tika pārspēti pirms tam jau apriņķotie pa apli brazīlieši,
ungāri un lietuvieši.
Pasaules čempionātā distanču slēpošanā pārmaiņām bagātā un intriģējošā stafetē vīriešiem titulu nosargāja Norvēģija, izcīnot uzvaru jau 11. čempionātā pēc kārtas, 2. vietā – Krievija, 3. vietā – Francija, atstājot aiz sevis Zviedrijas, Šveices un Somijas vīriešu komandas.
10.03.2021.