Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Sieviešu dienas svinēšana

Redakcija

Autors • 08.03.2021.

Burtu lielums

Vai Starptautiskajā sieviešu dienā jūs saņemat apsveikumus vai varbūt arī paši 8. martā dāvināt ziedus sievietēm? – vakar jautājām sastaptajiem cilvēkiem.

Enia no Sauleskalna: – Pirmo apsveikumu Sieviešu dienā saņēmu jau sešos no rīta. Pati mammu vēl neesmu apsveikusi, bet to noteikti izdarīšu. Kā jau pavasara svētkos, šajā dienā parasti dāvinu tulpes.

Madonietis Oļegs:– Katru gadu 8. martā dāvināt ziedus sievietēm mūsu ģimenē ir tradīcija. Kā redzat, man rokās ir daudz tulpju. Sievu gan apsveicu jau no paša rīta, jo ziedus viņai biju nopircis svētdienas vakarā. Sievietes ir jāmīl, un ziedi jādāvina ne tikai svētkos, bet arī ikdienā.

Cesvainiete Solita: – 8. marts ir noteikti jāsvin, it sevišķi šajā laikā, kad viss ir apnicis līdz kaklam. Mana pārliecība – tie nav nekādi padomju svētki, bet gan skaistākie svētki, kas mums, sievietēm, palikuši un kurus visu mūžu esam svinējuši un joprojām svinam. Šodien pirmais mani apsveica dēls ar tulpēm.

Madonietis Gvido: – Tie, kas grib, lai tos kaut kādā veidā arī atzīmē, bet tiem, kuriem tie nešķiet kādi īpaši svētki, lai ir kā parasta diena. Nevienu dienu, kurā dāvināt ziedus sievietēm, jau nevajadzētu noteikt, to var darīt jebkurā brīdī. Savas tuvākās sievietes taču vajadzētu apsveikt katru dienu.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
9.03.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px