– Vai, jūsuprāt, iespēja vakcinēties pret „Covid-19" būtu jānodrošina vismaz katrā novada centrā, nevis potēties seniori mūspusē jāsūta „aiz trejdeviņām zemēm" – uz Jēkabpili, Gulbeni, Balviem, Varakļāniem? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Aivars no Meirāniem:
– Tiem, kas to vēlas, tas būtu jāno-drošina iespējami tuvu dzīvesvietai. Es gan nepotēšos, jo esmu lasījis daudz negatīvu atsauksmju par blakusparādībām. Neesmu jau nekāds „izmēģinājuma trusītis".
Cesvainietis Normunds:
– Es nupat kā biju pie ģimenes ārsta un dzirdēju, kā daudzi zvanīja un interesējās par vakcinēšanās iespējām, bet uz vietas tas viņiem netika piedāvāts. Loģiskāk tomēr būtu šādu iespēju nodrošināt iedzīvotāju dzīvesvietā.
Madoniete Dace:
– Tas ir izsmiekls, ja Madonas senioriem potēties liek braukt uz Jēkabpili un citām vietām. Grūti pat komentēt, kādi speciālisti strādā Rīgā, ja vakcinēties vīru un sievu sūta uz dažādām vietām. Man trūkst vārdu, lai komentētu tādas neizdarības. Izbrīnu raisa arī tas, ka veikt vakcināciju Madonā ir piekrituši tikai divi ģimenes ārsti.
Ritma no Ošupes pagasta:
– Būtu loģiski, ja iespēja potēties tiktu piedāvāta tuvu iedzīvotāju dzīvesvietai. Ar sabiedrisko transportu jau nav iespējams izbraukāt piedāvātās vakcinācijas vietas. Es gan nepotēšos, jo vakcīnas nav pārbaudītas.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
2.03.2021.