CESVAINES kultūras namā pēc garāka atvaļinājuma direktores amatā atgriezusies Kristīne Aumele.
– Šobrīd, ņemot vērā situāciju, ierobežojumus, izmaiņas kultūras dzīvē, pēc ilgākas prombūtnes vispirms ir jāsaprot, kā veidot plānu pavasara un vasaras sezonai, kā organizēt notikumus kultūras dzīvē, – norāda Kristīne Aumele. – Cilvēkiem pietrūkst radošās elpas, kultūras, tāpēc kopīgi ar kolektīvu vadītājiem, labiekārtošanas nodaļas vadītāju un darbiniekiem šobrīd gatavojamies pavasara ciklam un domājam, kā veidot Cesvaines vizuālo izskatu. Ir vairākas idejas, ko vēlamies īstenot, lai, sagaidot Lieldienas, Cesvaine iegūtu īpašu vizuālo noformējumu. Galvenā doma ir vērsta uz to, ka mēs paši, neņemot ārpakalpojumus, sadarbojoties ar citām novada iestādēm, veidojam vidi sev apkārt. Kopīgi domājot un darot, rodas vislabākās idejas un to realizācija. Tāpat tiek plānotas digitālas aktivitātes, piemēram, kolektīvi veidot priekšnesumus, lai svētkos iepriecinātu citus, gatavosimies arī vasaras ciklam. Nezinām, kā risināsies notikumi, bet plānam ir jābūt, lai, tiklīdz būs iespējams, ieceres īstenotu.
26.02.2021.