Domes janvāra sēdē Ērgļu novada pašvaldība skatīja jautājumu par Ērgļu vidusskolas Attīstības plāna 2021.-2024. gadam apstiprināšanu.
Ērgļu novada pašvaldībā šā gada 18. janvārī saņemts Ērgļu vidusskolas Attīstības plāna 2021.-2024. gadam projekts, kas jāapstiprina ar domes lēmumu.
Deputāte Inga Bite pauda viedokli, ka attīstības plānā būtu bijis jāparedz arī sporta un aktivitāšu pasākumi. Tikmēr domes priekšsēdētājs Guntars Velcis argumentēja, ka Ērgļu novadā jau šobrīd ir ļoti plašs sportošanas piedāvājums, tostarp arī vidusskolā: – Pati skola un tās direktore ir saņēmuši ļoti labu akreditācijas novērtējumu. Paredzētais skolas fasādes atjaunošanas projekts ir tikai viens no daudzajām nepieciešamībām novadā; viss jāveic pakāpeniski.
Ērgļu novada dome ar balsu vairākumu un diviem „atturas" (Jānis Rešņa, Andris Spaile) nolēma apstiprināt Ērgļu vidusskolas Attīstības plānu 2021.-2024. gadam.
24.02.2021.