20. februārī MFC „13. km" organizēja baskāju skrējienu visu vecumu interesentiem. Dalībnieki kopā bija 15.
Mēs esam atbildīgi un arī šo pasākumu rīkojām atbildīgi, katrs startētgribētājs ieradās savā laikā un trasi veica viens vai kopā ar ģimenes locekļiem. Trases garums šoreiz – 13 metri, jo šis skaitlis mums piestāv. Daudzi dalībnieki ko tādu darīja pirmo reizi, bet atzina, ka tas ir ļoti forši un kājas nemaz tā nesalst, kā sākotnēji iedomas pašam sev bija iestāstījušas. Izskanēja frāze, ka skrējiens sniegā varētu atvietot rīta kafiju. Ko gan man te stāstīt – izmēģiniet, kamēr vēl ir sniegs!
Daži dalībnieki teica, ka trase esot par īsu, par ko mums prieks. Būs motivācija nākamgad sagatavot dažāda garuma trases. Redz, tā mēs pozitīvi ar skatu nākotnē! Kādam jau ir arī jāpasaka: „Draugi, būs labi! Mēs to izturēsim!"
Sportiskas aktivitātes svaigā gaisā ir ļoti nepieciešamas, ja tās vēl rada prieku, sacensības garu un paceļ adrenalīnu – kur vēl labāk! Vēroju, ka Ošupes pagastā ir visai aktīvi un sportiskas aktivitātes mīloši ļaudis. Kāds slēpo, kāds slido, cits nūjo. Aicinām arī jūs baudīt laiku, kāds nu tas ir, iet svaigā gaisā un ticēt labajam!
Paldies visiem drosmīgajiem dalībniekiem!
DACE KALNIŅA,
MFC „13. km" vadītāja
24.02.2021.