– Kādas ir jūsu domas par valdības piešķirtajiem 500 eiro katram bērnam un iespējamo atbalstu citām iedzīvotāju grupām? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Svetlana:
– Tas ir labs lēmums, kas pavērs iespēju uzlabot arī attālināto mācību procesu, piemēram, iegādājoties mūsdienīgāku datoru. Tāpat vajadzētu atbalstīt arī pensionārus, invalīdus, citas mazaizsargātās iedzīvotāju grupas.
Madoniete Gaļina:
– Taisnību sakot, tas zināmā mērā ir negaidīts lēmums, kas, protams, sagādājis patīkamu pārsteigumu. Bērni aug, tuvojoties pavasarim, vajadzēs gan jaunu apģērbu, gan apavus, tāpat varēs iegādāties jaunu datoru vai ko citu noderīgu. Esmu par to, lai pabalstu valdība piešķirtu arī citām iedzīvotāju grupām.
Madoniete Ināra:
– Manuprāt, atbalsts bērniem būtu jāpiešķir sadarbībā ar pašvaldību sociālo dienestu, izvērtējot situāciju katrā ģimenē, lai tas tiktu izmantots lietderīgi un sasniegtu mērķi. Valdībai noteikti būtu jāatbalsta arī pensionāri, invalīdi, citas neaizsargātās cilvēku grupas.
Madonietis Gunārs:
– Es uz to skatos pozitīvi. Man ir trīs mazbērni, un šis piešķīrums būs liels atspaids ģimenēm. Attiecībā uz citām grupām – pirmām kārtām būtu jāatbalsta tie, kuri palikuši bez darba.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
23.02.2021.