Igaunijā no 22. līdz 28. februārim norisināsies pasaules junioru un jauniešu čempionāts ziemas orientēšanās sportā uz slēpēm.
Šajās sacensībās Latvijas izlases komandā startēs arī Madonas BJSS un OK "Arona" ziemas orientēšanās sportisti. Pasaules junioru un jauniešu čempionātā piedalīsies mūsu labākie ziemas orientieristi: Anete Strauta, Elīza Madsena, Uģis Beķeris, Ritvars Ļepeškins, Dāvis Vintišs un Jānis Baunis kopā ar treneri Gunāru Ikaunieku.
Sportisti sacentīsies četrās distancēs. 24. februārī paredzētas sacensības sprintā, 25. februārī – garajā distancē ar masu startu, 27. februārī – vidējā distancē, bet 28. februārī sacentīsies stafetes komandas.
Jautāts, kā notiek gatavošanās, treneris Gunārs Ikaunieks pastāstīja: – Trenējamies gan sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils", gan, ievērojot visus epidemioloģiskās drošības pasākumus, esam braukuši uz citām vietām Latvijā – slēpojuši arī Daugavpils orientēšanās trasēs, gan Lubānā, gan Saulkrastos, Siguldā un Ogrē.
17.02.2021.