Ērgļu novada pašvaldībā tika saņemts Ērgļu Mākslas un mūzikas skolas direktores Ivetas Pedeles iesniegums, kurā lūgts atcelt vecāku līdzfinansējumu Ērgļu Mākslas un mūzikas skolā.
Domes janvāra sēdē Guntars Velcis pamatoja, ka līdz šim vecāku līdzmaksājums bijis par mācību materiālu izmantošanu nodarbību laikā, kas attālināto mācību laikā nav nepieciešams.
Ērgļu novada dome vienbalsīgi nolēma atcelt vecāku līdzfinansējumu Ērgļu Mākslas un mūzikas skolā no 2021. gada 1. janvāra līdz valstī noteikto ierobežojumu atcelšanai.
Šis lēmums zaudē spēku ar dienu, kad interešu izglītības un profesionālās ievirzes izglītības programmu apguve tiek atsākta klātienē.
16.02.2021.