Kā vēsta aģentūra LETA, Ekonomikas ministrijā (EM) patlaban tiek spriests par sabiedrībai nepieciešamāko skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšanas atsākšanu.
Pēc tam, kad tika nolemts EM uzticēt izstrādāt priekšlikumus skaistumkopšanas nozares drošai darbībai „Covid-19" apstākļos, ministrija ir sākusi izstrādāt priekšlikumus skaistumkopšanas nozares drošai darbībai „Covid-19" apstākļos.
Ministrija atzīst, ka ārkārtējā situācija Latvijā ilgst jau vairākus mēnešus, līdz ar to šobrīd sabiedrības vajadzības pēc skaistumkopšanas pamatpakalpojumiem ir būtiski pieaugušas, tāpēc mērķis esot radīt ilgtermiņā drošus apstākļus skaistumkopšanas pakalpojumu sniegšanai „Covid-19" apstākļos.
Patlaban ministrijā tiek plānots primāri koncentrēties uz sabiedrībai nepieciešamāko higiēnas pakalpojumu sniegšanas atsākšanu, kuriem ir zems saslimstības riska līmenis.
Šonedēļ EM sagatavotos priekšlikumus pārrunās ar skaistumkopšanas nozares pārstāvjiem, bet nākamnedēļ iepazīstinās valdību ar sagatavotajiem priekšlikumiem skaistumkopšanas nozares drošai darbībai „Covid-19" pandēmijas apstākļos. Savukārt pēc Ministru kabineta konceptuālā lēmuma pieņemšanas ministrija gatavos attiecīgus grozījumus normatīvos.
12.02.2021.