– Kā esat uztvēruši ziņu par pasaules hokeja čempionāta rīkošanu Latvijā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Aleksandrs no Cesvaines: – Tas droši vien ir labi. Arī es skatos hokeju, un šo ziņu uzņēmu ar prieku. Vienīgi žēl, ka spēles norisināsies bez skatītājiem. Hokeja faniem Latvijā jau ir ļoti liela nozīme, mūsējos taču atpazīst visā pasaulē. Jācer, ka situācija uzlabosies, vēl jau laiciņš ir.
Madoniete Vita: – Man tas ir jaunums. Taču tas, protams, ka Latvijā kaut kas notiek vai notiks, ir ļoti pozitīvi. Tā ir laba ziņa pat tad, ja hokeja spēles notiks bez skatītājiem. Ļoti gaidīts tiek arī tas, kad atdzīvosies tūrisma nozare un pie mums varēs braukt tūristi.
Maija no Barkavas:
– Es par hokeju neinteresējos, līdz ar to šo ziņu esmu palaidusi garām. Taču par to, ka Latvijā kaut kas notiks, protams, ir prieks. Lai tas ir kaut vai hokejs! Arī epidemioloģiskā situācija vēl varētu uzlaboties, bet nav jau zināms, kad īsti tiksim pie potēm. Veselības ministri mainās, bet vakcīnas tāpat uz Latviju nāk ļoti lēni. Kaut kā tas viss ir jocīgi un nesaprotami.
Lubāniete Līga: – Es neesmu hokeja fane, bet kaut kādu kustību jau vajag, lēnām dzīvībai valstī ir jāatsākas; ievērojot visas drošības prasības. Dzīvosim ar cerību, ka katru mēnesi kaut kas mainīsies uz labo pusi. Būsim optimisti! Nevar jau tikai nokārtu degunu sēdēt mājās.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
10.02.2021.