Varakļānu novada pašvaldības dome lēmusi apturēt PII „Sprīdītis" darbību, jo saslimšana ar „Covid-19" konstatēta vairākiem darbiniekiem un bērniem.
Māris Justs, Varakļānu novada domes priekšsēdētājs, atklāja, ka Varakļānu bērnudārza darbību izlemts apturēt uz divām nedēļām.
– Jau nedēļu bērnudārzs nestrādā un, visticamāk, vēl nedēļu (līdz 15. februārim. – Aut.) būs ciet, – pauda Māris Justs. Viņš piebilda: – Diemžēl mūsu iestādes teju vai pēc kārtas pa vienai sāk pārslimot. Pirms jaunā gada saslimšana ar „Covid-19" bija Varakļānu novada veselības aprūpes centrā, janvārī – novada pansionātā „Varavīksne". Šobrīd tā ir bērnudārzā; no piecām grupiņām četrās tika konstatēta saslimšana, tādēļ tika pieņemts lēmums līdz jaunnedēļai bērnudārzu slēgt. Nevar saprast, ko darīt citādāk, jo visu cenšamies ievērot, bet tāpat „Covid-19" apkārt vien staigā.
9.02.2021.