Šodien Valsts ieņēmumu dienesta Vidzemes reģionālā iestāde Gulbenē, Baltajā pilī, rīko tradicionālo lielāko nodokļu maksātāju godināšanas pasākumu.
VID Vidzemes reģionālās iestādes Madonas nodaļā pastāstīja, ka 2007. gadā Madonā kopējais nodokļu iekasēšanas plāns izpildīts par 115,2 procentiem jeb kopbudžetā iekasēti 18,2 miljoni latu.
Tas ir par 42,28 procentiem vairāk nekā 2006. gadā. 2007. gadā ar ievērojamu uzviju izpildītas arī valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas (120,43 procenti) un iedzīvotāju ienākuma nodokļa iekasēšana (117,2 procenti).
– Mēs esam pateicīgi visiem, kas precīzi kārtojuši visus nodokļu maksājumus, – uzsver VID Vidzemes reģionālās iestādes Madonas nodaļas vadītāja Astrīda Ladiga.
Šodien tradicionālajā lielāko nodokļu maksātāju godināšanas pasākumā tiek godināti pieci Madonas rajona uzņēmumi – akciju sabiedrība "Cesvaines piens", SIA "Ave MTP", SIA "Heta", SIA "Madonas ceļu būves SIA" un SIA "Sigas grāmatvedības un ekonomikas konsultāciju birojs".
– Šie uzņēmumi par labākajiem mūsu rajonā izvirzīti dažādās nominācijās, – stāsta Astrīda Ladiga. – Vislielākie maksātāji pašvaldību budžetā ir akciju sabiedrība "Cesvaines piens", SIA "Ave MTP" un SIA "Madonas ceļu būves SIA". Akciju sabiedrība "Cesvaines piens" atzīta par labāko nodokļu maksātāju vidējo uzņēmumu grupā. Tādu pašu atzinību izpelnījusies SIA "Heta". SIA "Sigas grāmatvedības un ekonomikas konsultāciju birojs" tiek atzīmēta sakarā ar progresīvas elektroniskās sistēmas ieviešanu.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS