Vakar valdībā tika spriests par ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā arī atsevišķu ierobežojumu pārskatīšanu. – Vai, jūsuprāt, pēc 7. februāra būtu jāļauj strādāt arī frizētavām un skaistumkopšanas saloniem? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Zanda no Saulkrastiem: – Vismaz man tas ir svarīgi, lai frizētavas strādātu. Es tā īsti neredzu atšķirību starp pārdevējiem un frizieriem. Galvenais jau būtu ievērot visas drošības prasības. Nav arī saprotami, kāpēc veikalā viena nodaļa ir pieejama, turpretī cita norobežota. Man ir bērni, un es gribētu arī, lai mācības norisinātos nevis attālināti, bet gan klātienē.
Aina no Dzelzavas: – Kā gan citādi – frizētavām patiešām ir jāļauj strādāt, tā tomēr ir pirmā nepieciešamība. Citādi cilvēki staigā nesakoptiem matiem. Savukārt par skaistumkopšanas saloniem domas varētu dalīties. Pieļauju, ka to vēl kādu brīdi varētu pieciest.
Madoniete Alla: – Frizētavām vajag ļaut strādāt, jo visi taču esam apauguši. Es pie friziera neesmu bijusi jau divus mēnešus. Gribētos, lai atvērtu arī skaistumkopšanas salonus, bet šai ziņā vēl varētu nedaudz paciesties.
Madoniete Maija: – Katrā ziņā es gribētu, lai frizētavas atkal strādātu, bet bez skaistumsaloniem varu arī iztikt. Toties veikalus gan visus vajag atvērt, vienīgi stingri jāseko, kā tiek ievēroti noteiktie ierobežojumi.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA un
AGRIS VECKALNIŅŠ
3.02.2021.