Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Dārgāk — ar 1. jūniju

Redakcija

Autors • 21.05.2008.

Burtu lielums

"Starā" jau rakstījām, ka SIA "Madonas siltums" Vidzemes sabiedrisko pakalpojumu regulatoram iesniedza prasību atļaut paaugstināt siltuma tarifu sakarā ar kurināmā un citu izmaksu dārdzības pieaugumu. Pirms tam Madonā notika iedzīvotāju sapulce, kurā viņi varēja izteikt savu viedokli par siltuma tarifa paaugstināšanu.

Vidzemes sabiedrisko pakalpojumu regulators jau šāgada 24. aprīlī pieņēma lēmumu – atļaut SIA "Madonas siltums" ar šāgada 1. jūniju pielietot jauno siltuma tarifu – Ls 35,62 par megavatstundu. Tas nozīmē, ka jūnijā madoniešiem maksa par silto ūdeni un siltumu kļūs dārgāka. Vidzemes sabiedrisko pakalpojumu regulatora lēmums ir spēkā vienu gadu, bet pastāv arī Ministru kabineta noteikumi, kas pieļauj, ka, ja būtiski mainās siltuma ražošanas izmaksas, tarifu var izmainīt arī agrāk.

Autors: GUNĀRS ZEMZARS

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px