– Vai esat kādreiz preces pasūtījuši internetā vai arī joprojām iepērkaties tikai veikalos? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madoniete Silvija: – Es iepērkos tikai veikalos, kur preču ir atliektiem galiem. Man nekādas problēmas nesagādā arī noteiktie ierobežojumi. Kādu laiku jau var iztikt, neviens jau tāpēc badā nav nomiris. Tā ka čīkstēt par valdību ir galīgas muļķības.
Galvenais ir nesaslimt.
Kalsnaviete Maija: – Šajā laikā, kad klātienē visu nevar iegādāties, es tomēr galvenokārt iepērkos veikalos. Taču reizēm šo to esmu pasūtījusi arī internetā, bet bieži to dara meitas. Tas nav sarežģīti, pie tam ir lētāk. Tā mēs esam taisījuši remontu, kad internetā izvēlējāmies tapetes, krāsas un citus materiālus. Galvenais ir iesākt, pēc tam viss aiziet.
Madoniete Tamāra: – Es iepirkšanos internetā neatbalstu principā, jo tas aizņem laiku, jāgaida, kamēr prece tiek atvesta, un vēl jāatrod dators, lai to pasūtītu. Man pietiek ar to, kas ir veikalos. Taču pieļauju, ka kādam iepirkties internetā ir ļoti ērti.
Madoniete Vita: – Es internetā neiepērkos, kaut gan tāda iespēja ir. Taču es preci gribu aptaustīt, gribu paskatīties, gribu pamērīt un tikai tad pirkt. Kādu laiku ierobežojumus jau var pieciest, jo šis tas ir iekrāts, bet, protams, jācer, ka konkrētu preču aizliegumi nebūs mūžīgi. Piemēram, vīram ir jāpērk jauna jaka, bet pagaidām ir jāiztiek ar veco.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
27.01.2021.