– Kā jūs vērtējat veselības ministra maiņu un D. Pavļuta apstiprināšanu šajā amatā? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Raisa no Kusas: – Es neticu viņam! Šajā amatā vajadzēja izvēlēties dakteri Andri Skridi. Ministram jau uzticētajā jomā būtu jāorientējas. Jaunajam ministram novēlu uzsvaru likt uz iedzīvotāju vakcināciju, to uzticot ģimenes ārstiem, kas vislabāk zina savu pacientu kaites, to, kurus drīkst potēt, bet kurus tomēr ne. Lai šo putru strebj ģimenes ārsti!
Gunita no Sauleskalna: – Es domāju, ka neko būtiski viņš nespēs mainīt. Visu jau nosaka Eiropa. Katrā ziņā jaunajam veselības ministram novēlu veiksmi un lai turas. Arī par vakcināciju domas dalās, jo – vai tā palīdzēs?
Ļaudonietis Agris: – Es izteikšu savas domas – tad jau āzis arī var būt par dārznieku! Lai strādātu par ministru, attiecīgajā jomā ir jābūt izglītībai. Bet, protams, lai jaunajam veselības ministram veicas!
Madoniete Rita: – Es par tik augstām lietām parasti neaizdomājos. Taču pret to, kā Ilze Viņķele iepriekš skaidroja situāciju, man nav iebildumu. Ar lielu joni vajadzētu sākt iedzīvotāju vakcināciju, pilnīgi visiem ar dzīšanu to likt darīt, bet tiem, kas nepotējas, noteikt īpašus ierobežojumus, lai sēž mājās un nejauc gaisu. Katrā ziņā es vakcinēšos noteikti.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
13.01.2021.