Šodien, 12. janvārī, Maestro Raimondam Paulam – 85! – Kuras Raimonda Paula dziesmas jums ir vismīļākās? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Vēsma no Aronas pagasta: – Es labprāt, ja vien ir izdevība, apmeklēju Paula koncertus. Man vienmēr ir patikušas daudzās Viktora Lapčenoka izpildītās dziesmas, tāpat Noras Bumbieres, Ances Krauzes izpildījumā. Varam tikai priecāties, ka mums Latvijā ir tāds ģēnijs. Raimondam Paulam vēlu veselību, jo viņam principā jau dzīvē viss ir. Paldies arī viņa kundzei Lanai, kas viņam dzīvē visam līdzi ir gājusi.
Saikavietis Mārtiņš: – Tik sevišķi liels Paula mūzikas cienītājs, ka celtu viņu debesīs, neesmu, bet, protams, ir dziesmas, kas patīk, kā, piemēram, „Mežrozīte". Galvenais, ko viņam novēlu, ir veselība.
Solvita no Liezēres: – Kuram gan nepatīk Raimonda Paula dziesmas? Vislabākās, manuprāt, ir viņa radītās dziesmas pagājušā gadsimta septiņdesmitajos astoņdesmitajos gados. Vēlu ilgu mūžu, veselību un arī radošumu.
Anna no Ļaudonas pagasta: – Man jau patīk visas viņa dziesmas. Es pat nevaru nosaukt nevienu, kura nepatiktu. Sirdij tuvas arī tās dziesmas, ko viņš ir sarakstījis Dziesmu svētkiem. Lai Raimondam Paulam ir laba veselība, lai turas un raksta mums jaunas, skaistas dziesmas!
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
12.01.2021.