16. decembrī Varakļānu ugunsdzēsēji glābēji saņēma īpašu Ziemassvētku
sveicienu no Varakļānu pirmsskolas izglītības iestādes „Sprīdītis"
„Kāpēcīšu" un „Pīlādzīšu" grupiņām.
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas
dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā
inspektore Sandra Vējiņa pastāsta, ka aizvadītais gads ir bijis grūts un
sarežģīts visiem, bet gada nogalē pozitīvas emocijas ugunsdzēsējiem
glābējiem sagādāja „rūķīši".
– Pirmssvētku laikā lielākus un mazākus pārsteigumus iedzīvotāji ugunsdzēsējiem glābējiem sagādāja daudzviet Latvijā. Varakļānu ugunsdzēsēju depo pirmsskolas izglītības iestādes grupiņu bērni piestāja, nodeva pašu sarūpētos pārsteigumus, sarūpējot siltas emocijas un prieku depo ugunsdzēsējiem glābējiem. Pārsteigums bija negaidīts un izdevies. Ņemot vērā situāciju valstī, tas darbiniekiem ļoti uzlaboja omu, iepriecināja. „Rūķīši" savu darbu veica ļoti atbildīgi, parūpējoties par visiem drošības un piesardzības pasākumiem, nododot dāvaniņas. Šādi priekpilni mirkļi ugunsdzēsējiem glābējiem nozīmē ļoti daudz, – norāda Sandra Vējiņa.
6.01.2021.