Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Kā aizvadījāt gadumiju?

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 04.01.2021.

Burtu lielums

– Kā aizvadījāt gadumiju, un ko sagaidāt jaunajā – 2021. – gadā? – vakar vaicājām sastaptajiem cilvēkiem.

Ilvija no Ošupes pagasta: – Sagaidīju mājās ģimenes lokā. Raķetes tika šautas gan Lubānas, gan Meirānu, gan Degumnieku pusē un bija ļoti skaisti. Jauno gadu sagaidu ar domām – lai tas būtu labāks par iepriekšējo, lai visiem ir veselība, pacietība un sirdsmiers!

Uģis no Biksēres:
– Dieva žēlastību un Svētā gara vadību! Jauno gadu, kā parasti, sagaidīju mierīgi ģimenes lokā. Mani netraucē arī valdības noteiktie ierobežojumi. Nav, ko pa naktīm vazāties apkārt! Laukos jau tāpat cilvēki iet gulēt deviņos vakarā un ceļas sešos no rīta. Tie, kas lasa Atklāsmes grāmatu, saprot, ka šie laiki ir priekšvēstneši pēdējiem laikiem.

Madoniete Vanda:
– Šis Vecgads un Jaungada sagaidīšana ir bijusi ļoti mierīga. Biju mājās, gadumija pagāja klusi un mierīgi. Gribētos, lai jaunajā gadā cilvēki mazāk slimotu, visi atsāktu strādāt un tas nebūtu liegts!

Madoniete Anita:
– Lai visiem ir veselība un arī nauda! Lai varētu iztikt un samaksāt par nepieciešamajiem medicīniskajiem pakalpojumiem. Jauno gadu sagaidīju mājās pie televizora. Klausījos arī premjera un prezidenta uzrunas. Man jau vienmēr gribas, lai tās ir sirsnīgākas un tās interesantāk būtu paklausīties, taču acīmredzot šis laiks uzliek savu zīmogu.

5.01.2021.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px