Īpaši laimīgs Vecgada vakars un Jaunā gada rīts izvērties vairākām ģimenēm, kas 31. decembrī un 1. janvārī sagaidījušas ilgi gaidīto ģimenes pieaugumu.
Arī Madonas slimnīcas dzemdību nodaļā Jaungada nakts bija darbīga. – 1. janvārī pulksten 3.57 pasaulē nāca meitenīte no Barkavas pagasta. Mazulītei pasaulē nākt palīdzēja dakteres Anita Prušakeviča un Ināra Koka, kā arī vecmāte Inese Zepa.
Patlaban gaidām vēl divus bērniņus, – „Staram" atklāja dzemdību nodaļas vadītāja daktere Anita Prušakeviča.
Savukārt Rīgas Dzemdību namā 2021. gada rītā uzreiz pēc pulksten sešiem pirmais sagaidīts puika, bet līdz pulksten deviņiem – vēl viens puisītis.
Vaicāta par aizvadītā gada statistiku Madonas slimnīcas dzemdību nodaļā, daktere Anita Prušakeviča uzsvēra, ka dzemdību salīdzinoši ar iepriekšējo gadu bijis mazāk – 274 (146 meitenītes un 128 puisīši). Tas saistīts ar to, ka gandrīz divus mēnešus dzemdību nodaļa bijusi slēgta.
– Martā tas bija saistībā ar personāla veselības problēmām. Savukārt jūlijā un augusta sākumā nodaļa bija slēgta sakarā ar slimnīcā konstatēto saslimšanu ar „Covid-19". Cerēsim, ka šis gads mums visiem būs veiksmīgāks, – pauda daktere.
5.01.2021.