Vakar, 4. janvārī, stājās spēkā prasība par sejas maskas lietošanu 1.-4. klašu skolēniem, taču vienlaikus šonedēļ turpinās pagarinātais brīvlaiks 1.-6. klašu skolēniem.
Valdības veiktie grozījumi „Covid-19" ierobežošanai izsludinātās ārkārtējās situācijas rīkojumā, pret ko iebildumus paudusi daļa iedzīvotāju, nosaka, ka skolu audzēkņiem no 1. līdz 4. klasei mācību procesa laikā un ārpus tā būs jālieto maskas.
Grozījumos paredzēts, ka masku nēsāšana uz sākumskolas audzēkņiem attiektos no 4. janvāra. Tajos arī noteikts, ka vispārējās izglītības programmas apguvi no 1. līdz 4. klasei var turpināt, ja vienam izglītojamajam tiek nodrošināti ne mazāk kā trīs kvadrātmetri no mācību norises telpas platības, un arī pedagogi lieto sejas aizsargmaskas.
5.01.2021.