Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: braukšanas apstākļi uz ceļiem

Redakcija

Autors • 14.12.2020.

Burtu lielums

Brīvdienās, ejot pa ietvēm un braucot pa ceļiem, pirmoreiz šajā sezonā jau bija jābūt uzmanīgiem. Daudzviet uz ietvēm jau bija izveidojusies plāna ledus kārtiņa, daudzviet tās bija nokaisītas, bet daudzviet saglabājās iespēja paslīdēt. – Kādi ir braukšanas apstākļi uz ceļiem, un vai, ejot pa ietvēm, neslīd? – sākoties jaunajai darba nedēļai, jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Līga no Liezēres pagasta: – Mēs tikai iebraucām no Liezēres, līdz ar to komentēt situāciju, kādas ir ietves Madonas pilsētā, nevaru. Savukārt ceļi ir normāli. Katrā ziņā, ja māk braukt, tad problēmu nav nekādu. Mēs gan dzīvojam laukos un daudz riņķī nevazājamies.

Cesvainietis Haralds: – Ietves Madonā nav slidenas, var redzēt, ka tās ir bijušas nokaisītas, jo uz tām nav ledus. Arī Cesvainē viss ir normas robežās. Protams, ir jābūt uzmanīgiem.

Juris no Barkavas: – Barkavā ietves ir nokaisītas, bet šī ziema ir ļoti maiga, kaut gan salīdzinājumā ar iepriekšējām tā vismaz pēc ziemas izskatās. Taču, protams, iestājoties salam, pašiem arī uz ceļiem ir jābūt uzmanīgiem.

Madonietis Juris: – Šodien Madonā var paiet, bet brīvdienās bija kā kurā vietā – šur tur bija kaisīts, bet šur tur nebija. Beidzamajos gados jau nav tādu ziemu, lai tas radītu lielas problēmas. Es gan uzskatu, ka labāk būtu ietves kaisīt ar smiltīm, nevis sāli.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


15.12.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px