– Vai jūs esat apguvuši nepieciešamās iemaņas pakalpojumu izmantošanai attālināti vai joprojām tos izmantojat klātienē? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Madonietis Sandis: – Man tas nesagādā problēmas. Izmantot pakalpojumus attālināti ir ļoti ērti. Taču valstī ir jābūt iespējai tos saņemt arī klātienē. Pieļauju domu, ka, iespējams, kad man būs, teiksim, 70 gadu, arī man tas būs aktuāli.
Jānis no Lazdonas: – Maksājumus veicu pastā, tāpat saņemu pensiju. Lietot internetu daudzmaz protu, bet pašam nav datora. Jāiet uz Lazdonas bibliotēku, kur tas ir brīvi pieejams, bet kovida laikā labāk no tā tomēr atturēties.
Madonietis Indulis: – Es izmantoju pakalpojumus tikai klātienē, kustēties taču vajag. Reizi nedēļā aizeju uz pastu, tāpat uz veikalu. Būtu ļoti vēlams pakalpojumus klātienē saglabāt, jo ne jau visiem ir internets. Būtu jābeidz arī ākstīties ar noteiktajiem preču aizliegumiem brīvdienās. Tas taču ir smieklīgi, ja, piemēram, nevar nopirkt pannu. Uztaisa tikai vēl lielāku drūzmu. Tas ir ļoti nepareizi, galīgi garām.
Madoniete Ināra: – Tos izmantoju gan attālināti, gan arī klātienē. Nepieciešamās datoriemaņas esmu apguvusi. Man ir internetbanka, ko ērti izmantot pārskaitījumiem. Savukārt pakalpojumus klātienē galvenokārt izmantoju, apmeklējot pastu.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
09.12.2020.