Katru gadu Ziemassvētku laikā Madonas Valsts ģimnāzijas saime, vairojot labos darbus un radot prieku, ir gatavojusi Ziemassvētku dāvanu Madonas novada bērnu un jauniešu ārpusģimenes aprūpes un atbalsta centram „Ozoli".
Turpinot tradīciju, arī šogad skolas audzēkņu vecāki līdz 15. decembrim ir aicināti veikt ziedojumu 1 eiro apmērā Madonas Valsts ģimnāzijas Attīstības fondam. Šā gada ieceres mērķis – dāvāt prieku bērniem un jauniešiem ārpusģimenes aprūpes un atbalsta centrā „Ozoli", abonējot viņiem žurnālus un laikrakstus.
Bez tam pirmssvētku laikā Madonas Valsts ģimnāzijā aktivizēts Ziemassvētku pasts. Skolas audzēkņi aicināti dāvāt siltus vārdus un gaišas domas – iepriecināt klasesbiedrus, kādu draugu no citas klases vai skolotājus ar Ziemassvētku apsveikumu. Apsveikumus var nosūtīt no 4. līdz 14. decembrim, savukārt ģimnāzijas rūķu komanda rūpēsies, lai apsveikumi nokļūtu pie īstā adresāta, tāpēc uz aploksnes ir jānorāda adresāta vārds, uzvārds un klase. Pie Madonas Valsts ģimnāzijas ēkas darbdienās no pulksten 8.30 līdz 16.30 tiks novietota lielā pasta kaste, pārējā laikā – pastkastīte pie ģimnāzijas sienas.
08.12.2020.