Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Madonas slimnīcā konstatē saslimšanu ar „Covid-19″

ASTRĪDA SVILĀNE, Madonas slimnīcas valdes locekle, medicīniskā direktore

Autors • 01.12.2020.

Burtu lielums

Madonas slimnīcas personālam konstatēta saslimšana ar „Covid-19", vēl daži darbinieki atrodas karantīnā, jo ir bijuši kontaktā ar saslimušajiem.

Inficēšanās ir operatīvi diagnosticēta, bet turpinās gadījumu epidemioloģiskā izmeklēšana. Pašlaik tiek identificētas inficēto personu kontaktpersonas un veikti visi nepieciešamie infekcijas izplatīšanās ierobežošanas pasākumi, kā arī pārplānota darba organizācija ārstniecības iestādē.

Ierastajā režīmā tiek nodrošināta neatliekamā medicīniskā palīdzība un ir pieejami ambulatorie pakalpojumi.
Informāciju par „Covid-19" pacientu skaitu un vecuma grupām Madonas slimnīca noteiktā kārtībā nodod Slimību profilakses un kontroles centram, kur informācija tiek apkopota un izvērtēta, vai un kādā apjomā sabiedrības interesēs tā publiskojama.
Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju, aicinām pacientus ierasties uz plānotajiem izmeklējumiem noteiktajā laikā un izmantojot sejas masku, kā arī dezinficēt rokas un ievērot drošu distanci uzgaidāmajās telpās.
Tāpat aicinām izvērtēt katra ārstniecības iestādes apmeklējuma nepieciešamību.



02.12.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px