VARAKĻĀNU novada dome 26. novembra sēdē ir pieņēmusi lēmumu sakarā ar „Covid-19" izplatību valstī noteiktās ārkārtējās situācijas dēļ nodrošināt materiālu pabalstu ēdināšanas izdevumu segšanai Varakļānu novada izglītības iestāžu audzēkņiem, kuriem mācību process notiek attālināti.
– Pabalstu varēs saņemt vispārizglītojošo skolu 5.-12. klašu skolēni, kuri šobrīd mācās attālināti, kā arī 1.-4. klašu skolēni, ja viņiem nāktos mācīties attālināti. Līdz šodienai visi mazo klašu skolēni skolu apmeklē klātienē, – vakar „Staram" atzina Varakļānu vidusskolas direktors Juris Daleckis.
Pabalstu saņems arī iestāžu 5-6 gadu vecuma grupu audzēkņi, ja tie „Covid-19" saslimšanas vai pašizolācijas dēļ ir spiesti mācīties attālināti. Pabalsta apmērs ir 0,85 eiro par dalību katrā attālinātā mācību procesa dienā.
Pabalstu par laika periodu no 9. novembra līdz mācību gada beigām veic vienu reizi mēnesī ar bezskaidras naudas pārskaitījumu uz likumiskā pārstāvja norādīto bankas kontu.
Pirmreizējos iesniegumus pašvaldība lūdz iesniegt līdz 4. decembrim. Aizpildītu iesniegumu var iesniegt izglītības iestādē vai pašvaldībā.
Veidlapa pieejama pašvaldības mājaslapā www.varaklani.lv.
02.12.2020.