Pērn ugunsgrēkā cietušās Parīzes Dievmātes katedrāles daļēji sakusušās stalažas veiksmīgi novāktas.
Stalažas bija uzstādītas, lai restaurētu katedrāles 93 metrus augsto torņa smaili, kas pērn tika iznīcināta 15. aprīļa ugunsgrēkā. Kaut arī stalažas izturēja smailes sagāšanos, lielā karstuma ietekmē tās tika deformētas. Demontāža sākās jūnija sākumā, un tā tika veikta ar 80 metru augsta ceļamkrāna palīdzību. Darbos bija iesaistīti alpīnisti.
27.11.2020.