Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Jura Pūces demisija

Redakcija

Autors • 24.11.2020.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Jura Pūces demisiju, un kas būtu jāvirza viņa vietā? – jautājām sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Imants: – Vajadzētu apvienot jaunību ar pieredzi, tas būtu labākais variants. Šī ministra pārraudzībā ir sarežģīta joma, līdz ar to pieredze ir vajadzīga. Bet Juris Pūce atkāpjoties rīkojās pareizi. Domāju, ka, ja jau demisija bija saistīta ar meliem, diez vai vajadzēja atjaunot Saeimas deputāta mandātu, jo uzticības viņam jau vairs nav.

Madonietis Vasilijs: – Viņu jau sen vajadzēja padzīt no valdības. Nav tādas uzticības. Izvirza augstas prasības pret citiem, bet savus darbus neredz. Labi, ka vēl pietika godaprāta atkāpties no ministra amata. Taču – ko apstiprināt viņa vietā, gan nemācēšu pateikt.

Madonietis Dainis: – Malacis, ka pietika dūšas atkāpties, bet ko gan citu viņš lai būtu darījis? Lai viņa vietā nāk citi, kuri nemelo; lai nāk jaunie, vecajiem vairs nav jādod nekāda teikšana. Ir jādod iespēja jaunajiem, viņiem ir pavisam cita domāšana.

Aivars no Lubānas puses: – Šajā amatā, manuprāt, ir vajadzīga arī pieredze, it īpaši brīdī, kad vēl reforma nav pabeigta. Taču pieredzi varētu apvienot ar jaunību. J. Pūcem būtu jānoliek arī Saeimas deputāta mandāts. Ārzemēs noteikti tā darītu, bet pie mums tā vēl nav.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


25.11.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px