Līdz ar ārkārtējās situācijas ieviešanu Latgales vēstniecība „Gors" turpina darbu ierobežotā apmērā.
Laikā no 9. novembra līdz 6. decembrim pārcelta 19 koncertzālē paredzēto pasākumu norise, iegādātās biļetes ir derīgas šo pasākumu apmeklējumam citā laikā, kas tiks izziņots atsevišķi. Par izmaiņām pasākumu plānā organizatori aicina sekot līdzi informācijai „Gora" mājaslapā.
Šobrīd, ievērojot atbilstošos drošības pasākumus, apmeklētājiem bez maksas ir pieejama novembra sākumā atklātā mākslinieces Helēnas Svilānes-Kuzminas izstāde „Sieviete un mēness", kafejnīca „Zīds" piedāvā ēdienus ņemšanai līdzi, kā arī darbojas informācijas centrs. Tāpat „Gors" piedāvā iespēju attālināti noskatīties/noklausīties koncertzālē notikušos vairāk nekā 30 koncertus un uzvedumus – tie pieejami „Gora" mājaslapas sadaļā. Savukārt nedēļas nogalē, kā arī 18. novembrī, iestājoties tumsai, vēstniecību „Gors" var iekļaut vakara pastaigu maršrutā – ēka staros un skanēs uz āru.
13.11.2020.