Savstarpēji saistītus Ērgļu novada pašvaldības dome skatīja jautājumus par Ērgļu novada bāriņtiesas locekles atbrīvošanu no amata un par jauna Ērgļu novada bāriņtiesas locekļa ievēlēšanu.
Deputāti tika informēti, ka šā gada 21. oktobrī saņemts Ērgļu novada bāriņtiesas locekles Lilitas Knēziņas iesniegums, kurā viņa lūdz atbrīvot no Ērgļu novada bāriņtiesas locekles pienākumu pildīšanas. Domes sēdē izskanēja, ka darbiniecei ir ilgu gadu pieredze, tomēr valstiskā līmenī esot izvirzītas jaunas prasības izglītībai, ko viņa personisku apsvērumu dēļ nevēlas pilnveidot.
Deputāti lēma atbrīvot L. Knēziņu no Ērgļu novada bāriņtiesas locekles pienākumu pildīšanas.
Kā nākamais jautājums tika skatīts D. Dombrovskas iesniegums, kurā izteikta vēlme pildīt Ērgļu novada bāriņtiesas locekles pienākumus. Uz jautājumu, vai uz amatu nevajadzējis izsludināt konkursu, tika atbildēts, ka iespējamie interesenti tikuši apzināti, tomēr reti esot tādi, kuriem atbilst izglītība un kuri vēlētos ieņemt šo amatu. Tā kā Dace Dombrovska gatava strādāt šai amatā un viņai ir atbilstoša izglītība, deputāti lēma viņu ievēlēt Ērgļu novada bāriņtiesas locekļa amatā. No balsojuma atturējās deputāts Jānis Rešņa; radniecisku saišu dēļ balsojumā nepiedalījās deputāts Andris Dombrovskis.
10.11.2020.